Simfonični orkester

Godala
  • koncertni mojster - Saša Olenjuk
  • koncertni mojster - Oksana Pečeny
1. VIOLINE
  • Marko Jerbič - namestnik koncertnega mojstra
  • Maja Peternel
  • Tamara Bakardzieva Kostadinova
  • Gabor Kiš
  • Hrvoje Šoštarić
  • Simona Jambrović
  • Daša Savić
  • Barbara Jesenšek
II. VIOLINE
  • Miladin Batalović - vodja II. violin
  • Anđelko Ilčić - namestnik vodje II. violin
  • Zlatka Fras Godec
  • Muniba Busančić
  • Darko Kordić
  • Tina Muraus
  • Jasmina Nanut
VIOLE
  • Roberto Papi – vodja viol
  • Levente Gidro - namestnik vodje viol
  • Ana Pravdič
  • Eva Koprivšek Petkovšek
  • Neža Papler
  • Petar Njegovan
VIOLONČELA
  • Gorazd Strlič – vodja violončel
  • Nikolaj Sajko – namestnik vodje violončel
  • Davor Gluhak
  • Božo Šulić
  • Tanja Kovačič
  • Zsofia Klacsmann
KONTRABASI
  • Žiga Trilar – vodja kontrabasov
  • Uroš Lečnik – namestnik vodje kontrabasov
  • Darjan Cvetrežnik
  • Andrej Kašić
  • Evgen Oparenović k. g.
PIHALA
FLAVTE
  • Alenka Goršič-Ernst - vodja
  • Eva Slana - I. flavta
  • Melanija Pintar - II. flavta
  • Mateja Kremljak Hotko - piccolo
OBOE
  • Tomas Žganec - vodja
  • Monika Trilar Babič - I. oboa
  • Eva Drolc - II. oboa
  • Nina Smrekar - II. oboa
  • III. oboa, angleški rog
KLARINETI
  • Lovro Turin - vodja
  • Domen Marn - I. klarinet
  • Evgen Celcer - II. klariner
  • Oto Kožuh - basklarinet
FAGOTI
  • Anzhelika Chernykh
  • Miha Mitev - I. fagot
  • Vuk Radule Popović - II. fagot
TROBILA
ROGOVI
  • Andrej Žgank - vodja
  • Borut Pahič - i. rog
  • Sarah Akif - II. rog
  • Veronika Flammer Gidro - III. rog
  • Žan Zdovc - IV. rog
TROBENTE
  • Janez Kopše - vodja
  • Matjaž Klemenc k. g. - I. trobenta
  • Milan Feguš - II. trobenta
  • Renato Ribič - III. trobenta
POZAVNE
  • Jure Smej - I. pozavna
  • Aleš Levačič - I. pozavna
  • Valerij Pravdič - II. pozavna
  • Bogdan Vizjak - bas pozavna
TOLKALA
Timpani, tolkala
  • Robert Krček - vodja
  • Lovro Ašič
  • Krištof Hrastnik
  • Blaž Satler k.g.
HARFA
  • Natalija Ristić Puzigaća
  • Inšpektor orkestra: Valerij Pravdič
  • Arhivarja: Božo Hadler, Franc Marot
  • Postavljalec orkestra: Jože Korez