Stran za slepe in slabovidne

Skok na vsebino | Skok na meni

Slovensko narodno gledališče Maribor

Program SNG Maribor

September 2016

29
Sep Čet 19:30

Koncert št. 1: Lesena odela

za CIKEL CARPE ARTEM in izven
Kazinska dvorana

Vstopnice

29
Sep Čet 20:00

Neil LaBute

Razlogi za srečo

za izven
Mali oder

Vstopnice

30
Sep Pet 19:30

Drago Jančar

Disident Arnož in njegovi

SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
30
Sep Pet 19:30

Gaetano Donizetti

Don Pasquale

za OPERA BALET PREMIERA in izven
Velika dvorana

Premiera

Vstopnice

30
Sep Pet 20:00

Po romanu Colma Tóibína Marijin testament

Brezmadežna/Immaculata

za DRAMA VIKEND in izven
Stara dvorana

Vstopnice

Oktober 2016

1
Okt Sob 20:00

Drago Jančar

Disident Arnož in njegovi

SNG Drama Ljubljana, Ljubljana

Premiera

1
Okt Sob 20:00

Po romanu Colma Tóibína Marijin testament

Brezmadežna/Immaculata

za DRAMA SOBOTA in izven
Stara dvorana

Vstopnice

1
Okt Sob 20:00

Neil LaBute

Razlogi za srečo

za izven
Mali oder

Vstopnice

2
Okt Ned 17:00

Gaetano Donizetti

Don Pasquale

za OPERA BALET POPOLDANSKI in izven
Velika dvorana

Vstopnice

4
Okt Tor 11:00

Peter Lund

Čarovnica Hillary gre v opero

Stara dvorana

Razprodano

4
Okt Tor 19:30

Gaetano Donizetti

Don Pasquale

za OPERA BALET TOREK in izven
Velika dvorana

Vstopnice

5
Okt Sre 20:00

Erik Gedeon

Večno mladi

za izven
Stara dvorana

Vstopnice

6
Okt Čet 19:30

Gaetano Donizetti

Don Pasquale

za OPERA BALET in izven
Velika dvorana

Vstopnice

6
Okt Čet 20:00

Erik Gedeon

Večno mladi

za izven
Stara dvorana

Vstopnice

7
Okt Pet 17:00

Andrej Rozman Roza

Janko in Metka

Linhartova dvorana, Radovljica
7
Okt Pet 19:00

Okrogla miza o liku Marije med mitom, umetnostjo in zgodovino

za izven
Stara dvorana

Vstopnice

7
Okt Pet 19:30

Drago Jančar

Disident Arnož in njegovi

SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
8
Okt Sob 17:00

Po romanu Colma Tóibína Marijin testament

Brezmadežna/Immaculata

za DRAMA POPOLDANSKI in izven
Stara dvorana

Vstopnice

8
Okt Sob 19:30

Drago Jančar

Disident Arnož in njegovi

SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
8
Okt Sob 19:30

Gaetano Donizetti

Don Pasquale

za OPERA BALET SOBOTA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

10
Okt Pon 19:30

Gaetano Donizetti

Don Pasquale

za DIJAŠKI 11 in izven
Velika dvorana

Vstopnice

11
Okt Tor 11:00

Anton Pavlovič Čehov

Višnjev vrt

Stara dvorana

Razprodano

11
Okt Tor 19:30

Drago Jančar

Disident Arnož in njegovi

SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
12
Okt Sre 19:00

Johann Wolfgang Goethe

Faust

za izven
Gostuje SNG Drama Ljubljana
Velika dvorana

Vstopnice

12
Okt Sre 19:30

Erik Gedeon

Večno mladi

JSKD , Ljutomer
13
Okt Čet 19:00

Erik Gedeon

Večno mladi

ZKTŠ, Murska Sobota
15
Okt Sob 16:45

Republika Slovenija

za izven
Tekmovalna predstava 51. Festivala Borštnikovo srečanje
Letalski center

Vstopnice

15
Okt Sob 19:30

Erik Gedeon

Večno mladi

Kulturni dom Pliberk, Pliberk, Avstrija
15
Okt Sob 20:30

Knut Hamsun

Glad

za izven
Tekmovalna predstava 51. Festivala Borštnikovo srečanje
Stara dvorana

Vstopnice

16
Okt Ned 20:00

Slavko Grum

Dogodek v mestu Gogi

za izven
Tekmovalna predstava 51. Festivala Borštnikovo srečanje
Stara dvorana

Vstopnice

17
Okt Pon 18:00

Projektator

za izven
Tekmovalna predstava 51. Festivala Borštnikovo srečanje
Fitnes Slavija

Vstopnice

17
Okt Pon 20:30

Učene ženske po motivih Molièrovih Učenih žensk

za izven
Tekmovalna predstava 51. Festivala Borštnikovo srečanje
Stara dvorana

Vstopnice

18
Okt Tor 20:30

Jean Giraudoux

Ondina

za izven
Tekmovalna predstava 51. Festivala Borštnikovo srečanje
Stara dvorana

Vstopnice

19
Okt Sre 19:00

Ko ciproš zacveti

Knjižnica Pekre, Pekre
19
Okt Sre 21:00

Po motivih Kralja Ubuja Alfreda Jarryja

Kralj Ubu

za izven
Tekmovalna predstava 51. Festivala Borštnikovo srečanje
Stara dvorana

Vstopnice

20
Okt Čet 18:00

Anton Pavlovič Čehov

Višnjev vrt

International Theater Festival, Bukarešta, Romunija

20
Okt Čet 19:30

2. koncert Simfoničnega cikla

za SIMFONIČNI CIKEL in izven
Dvorana Union
20
Okt Čet 21:01

Henrik Ibsen

Peer Gynt

za izven
Tekmovalna predstava 51. Festivala Borštnikovo srečanje
Stara dvorana

Vstopnice

21
Okt Pet 17:00

César Cui

Obuti maček

SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
21
Okt Pet 20:30

Thomas Bernhard

Pred upokojitvijo

za izven
Tekmovalna predstava 51. Festivala Borštnikovo srečanje
Stara dvorana

Vstopnice

22
Okt Sob 11:00

César Cui

Obuti maček

SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
22
Okt Sob 18:00

Elfriede Jelinek

Drame princes

za izven
Tekmovalna predstava 51. Festivala Borštnikovo srečanje
Tribuna na Velikem odru

Vstopnice

22
Okt Sob 20:30

Gerhart Hauptmann

Rose Bernd

za izven
Tekmovalna predstava 51. Festivala Borštnikovo srečanje
Stara dvorana

Vstopnice

24
Okt Pon 11:00

Peter Lund

Čarovnica Hillary gre v opero

Mali oder

Razprodano

24
Okt Pon 19:30

Drago Jančar

Disident Arnož in njegovi

SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
26
Okt Sre 11:00

Peter Lund

Čarovnica Hillary gre v opero

Mali oder

Razprodano

26
Okt Sre 11:00

Adolphe Adam

Gusar

Velika dvorana

Razprodano

26
Okt Sre 19:30

Drago Jančar

Disident Arnož in njegovi

SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
27
Okt Čet 11:00

Adolphe Adam

Gusar

Velika dvorana

Razprodano

27
Okt Čet 11:15

Andrej Rozman Roza

Janko in Metka

Mali oder

Razprodano

27
Okt Čet 17:00

Drago Jančar

Disident Arnož in njegovi

SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
27
Okt Čet 19:30

Koncert št. 2: L’art pour l’art

za CIKEL CARPE ARTEM in izven
Kazinska dvorana

Vstopnice

28
Okt Pet 17:00

Adolphe Adam

Gusar

za OTROŠKI GLEDALIŠKI ABONMA A, B, C in izven
Velika dvorana

Razprodano

28
Okt Pet 19:30

Erik Gedeon

Večno mladi

Kulturni dom Krško, Krško
29
Okt Sob 18:00

Adolphe Adam

Gusar

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

29
Okt Sob 20:00

Drago Jančar

Disident Arnož in njegovi

za DRAMA PREMIERA in izven
Stara dvorana

Premiera

Vstopnice

November 2016

2
Nov Sre 20:00

Drago Jančar

Disident Arnož in njegovi

za DRAMA in izven
Stara dvorana

Vstopnice

3
Nov Čet 20:00

Drago Jančar

Disident Arnož in njegovi

za DRAMA UNIVERZA in izven
Stara dvorana

Vstopnice

4
Nov Pet 20:00

Drago Jančar

Disident Arnož in njegovi

za DRAMA VIKEND in izven
Stara dvorana

Vstopnice

5
Nov Sob 20:00

Drago Jančar

Disident Arnož in njegovi

za DRAMA SOBOTA in izven
Stara dvorana

Vstopnice

11
Nov Pet 19:30

Peter Quilter

Glorious!

za OPERA BALET PREMIERA in izven
Velika dvorana

Premiera

Vstopnice

12
Nov Sob 11:00

Ida Mlakar

Kako sta Bibi in Gusti sipala srečo

Komorni oder

Premiera

12
Nov Sob 19:30

Peter Quilter

Glorious!

za OPERA BALET SOBOTA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

13
Nov Ned 17:00

Peter Quilter

Glorious!

za OPERA BALET POPOLDANSKI in izven
Velika dvorana

Vstopnice

15
Nov Tor 10:00

César Cui

Obuti maček

Velika dvorana

Razprodano

15
Nov Tor 12:00

César Cui

Obuti maček

Velika dvorana

Razprodano

15
Nov Tor 19:30

Peter Quilter

Glorious!

za OPERA BALET TOREK in izven
Velika dvorana

Vstopnice

16
Nov Sre 10:00

César Cui

Obuti maček

Velika dvorana

Razprodano

16
Nov Sre 12:00

César Cui

Obuti maček

Velika dvorana

Razprodano

16
Nov Sre 19:30

Peter Quilter

Glorious!

za OPERA BALET in izven
Velika dvorana

Vstopnice

16
Nov Sre 19:30

Drago Jančar

Disident Arnož in njegovi

SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
17
Nov Čet 10:00

César Cui

Obuti maček

Velika dvorana

Razprodano

17
Nov Čet 12:00

César Cui

Obuti maček

Velika dvorana

Razprodano

18
Nov Pet 17:00

César Cui

Obuti maček

Velika dvorana

Razprodano

Vstopnice

18
Nov Pet 20:00

Joël Pommerat

Ponovna združitev dveh Korej

za DRAMA PREMIERA in izven
Stara dvorana

Premiera

19
Nov Sob 20:00

Erik Gedeon

Večno mladi

za izven
Stara dvorana

Vstopnice

22
Nov Tor 20:00

Joël Pommerat

Ponovna združitev dveh Korej

za DRAMA TOREK in izven
Stara dvorana
23
Nov Sre 20:00

Po romanu Colma Tóibína Marijin testament

Brezmadežna/Immaculata

za izven
Stara dvorana

Vstopnice

24
Nov Čet 19:30

Erik Gedeon

Večno mladi

Kulturni center Litija, Litija
24
Nov Čet 20:00

Rainer Werner Fassbinder

Grenke solze Petre von Kant

za izven
Gostuje Mini teater Ljubljana
Stara dvorana
24
Nov Čet 20:00

Neil LaBute

Razlogi za srečo

za izven
Mali oder

Vstopnice

25
Nov Pet 17:00

Joël Pommerat

Ponovna združitev dveh Korej

za DRAMA POPOLDANSKI in izven
Stara dvorana
26
Nov Sob 19:30

Po motivih istoimenskega romana v verzih Aleksandra Sergejeviča Puškina

Jevgenij Onjegin

za OPERA BALET PREMIERA in izven
Velika dvorana

Premiera

Vstopnice

26
Nov Sob 20:00

Tanja Lužar, Ksenija Mišič, Matevž Biber, Valentina Turcu

Ženska, ki sem ji bral

za izven
Mali oder

Vstopnice

26
Nov Sob 20:00

Joël Pommerat

Ponovna združitev dveh Korej

za DRAMA VIKEND in izven
Stara dvorana
27
Nov Ned 17:00

Po motivih istoimenskega romana v verzih Aleksandra Sergejeviča Puškina

Jevgenij Onjegin

za OPERA BALET POPOLDANSKI in izven
Velika dvorana

Vstopnice

27
Nov Ned 17:00

Po predlogi Jonathana Swifta

Guliverjeva potovanja

Cankarjev dom, Ljubljana
29
Nov Tor 19:30

Po motivih istoimenskega romana v verzih Aleksandra Sergejeviča Puškina

Jevgenij Onjegin

za OPERA BALET TOREK in izven
Velika dvorana

Vstopnice

30
Nov Sre 19:30

Po motivih istoimenskega romana v verzih Aleksandra Sergejeviča Puškina

Jevgenij Onjegin

za DIJAŠKI 1, 2, 3 in izven
Velika dvorana

Vstopnice

30
Nov Sre 20:00

Patrick Marber

Od blizu

za izven
Mali oder

Vstopnice

December 2016

1
Dec Čet 15:00

Ira Ratej

Gledališče od Ž do A

Kulturni center Janeza Trdine, Novo mesto
1
Dec Čet 19:30

Po motivih istoimenskega romana v verzih Aleksandra Sergejeviča Puškina

Jevgenij Onjegin

za OPERA BALET in izven
Velika dvorana

Vstopnice

1
Dec Čet 20:00

Patrick Marber

Od blizu

za izven
Mali oder

Vstopnice

3
Dec Sob 17:00

Drago Jančar

Disident Arnož in njegovi

za DRAMA POPOLDANSKI in izven
Stara dvorana

Vstopnice

3
Dec Sob 19:30

Po motivih istoimenskega romana v verzih Aleksandra Sergejeviča Puškina

Jevgenij Onjegin

za OPERA BALET SOBOTA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

5
Dec Pon 20:00

Erik Gedeon

Večno mladi

za izven
Stara dvorana

Vstopnice

6
Dec Tor 19:30

Po motivih istoimenskega romana v verzih Aleksandra Sergejeviča Puškina

Jevgenij Onjegin

Gallusova dvorana Cankarjevega doma, Ljubljana, Slovenija
6
Dec Tor 20:00

Drago Jančar

Disident Arnož in njegovi

za DRAMA TOREK in izven
Stara dvorana

Vstopnice

8
Dec Čet 17:00

Frederick Loewe/Alan Jay Lerner

My Fair Lady

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

8
Dec Čet 19:30

Koncert št. 3: Cesarjeva nova oblačila

za CIKEL CARPE ARTEM in izven
Kazinska dvorana

Vstopnice

8
Dec Čet 19:30

Erik Gedeon

Večno mladi

Gledališče Toneta Čufarja, Jesenice
8
Dec Čet 20:00

Ken Ludwig

Sleparja v krilu

za izven
Gostuje SLG Celje
Stara dvorana
10
Dec Sob 19:30

Frederick Loewe/Alan Jay Lerner

My Fair Lady

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

10
Dec Sob 20:00

Joël Pommerat

Ponovna združitev dveh Korej

za DRAMA SOBOTA in izven
Stara dvorana
12
Dec Pon 17:00

Frederick Loewe/Alan Jay Lerner

My Fair Lady

za izven
Velika dvorana

12
Dec Pon 19:30

Erik Gedeon

Večno mladi

ŽKŠT Žalec, Žalec
12
Dec Pon 20:00

Neil LaBute

Razlogi za srečo

za izven
Mali oder

Vstopnice

13
Dec Tor 17:00

Frederick Loewe/Alan Jay Lerner

My Fair Lady

za izven
Velika dvorana

13
Dec Tor 19:30

Erik Gedeon

Večno mladi

ŽKŠT Žalec, Žalec
13
Dec Tor 20:00

Jean Baptiste Poquelin Molière

Tartuffe

za izven
Gostuje SNG Nova Gorica
Stara dvorana
13
Dec Tor 20:00

Neil LaBute

Razlogi za srečo

za izven
Mali oder

Vstopnice

14
Dec Sre 20:00

Joël Pommerat

Ponovna združitev dveh Korej

za DRAMA UNIVERZA in izven
Stara dvorana
15
Dec Čet 19:30

Božično-novoletni koncert simfoničnega orkestra

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

15
Dec Čet 20:00

Joël Pommerat

Ponovna združitev dveh Korej

za DRAMA in izven
Stara dvorana
16
Dec Pet 19:29

Božično-novoletni koncert simfoničnega orkestra

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

16
Dec Pet 20:00

Erik Gedeon

Večno mladi

za izven
Stara dvorana

Vstopnice

17
Dec Sob 19:30

Božično-novoletni koncert simfoničnega orkestra

Avditorij, Portorož
17
Dec Sob 20:00

Erik Gedeon

Večno mladi

za izven
Stara dvorana

Vstopnice

18
Dec Ned 17:00

Peter Quilter

Glorious!

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

19
Dec Pon 19:30

Božični koncert zbora Opere SNG Maribor

za izven
Stolna cerkev
19
Dec Pon 20:00

Tanja Lužar, Ksenija Mišič, Matevž Biber, Valentina Turcu

Ženska, ki sem ji bral

za izven
Mali oder

Vstopnice

20
Dec Tor 19:30

Božični koncert zbora Opere SNG Maribor

za izven
Stolna cerkev

Vstopnice

20
Dec Tor 20:30

Erik Gedeon

Večno mladi

SSG Trst, Trst, Italija
21
Dec Sre 11:00

Peter Iljič Čajkovski

Hrestač

Velika dvorana

Razprodano

21
Dec Sre 19:30

Božični koncert zbora Opere SNG Maribor

za izven
Stolna cerkev

Vstopnice

22
Dec Čet 11:00

Peter Iljič Čajkovski

Hrestač

Velika dvorana

Razprodano

23
Dec Pet 19:00

Peter Iljič Čajkovski

Hrestač

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

26
Dec Pon 10:00

Ira Ratej

Gledališče od Ž do A

za izven
Mali oder

Vstopnice

26
Dec Pon 10:30

Po predlogi Jonathana Swifta

Guliverjeva potovanja

za izven
Stara dvorana

Vstopnice

26
Dec Pon 11:00

Peter Iljič Čajkovski

Hrestač

za izven
Božična matineja
Velika dvorana

Vstopnice

27
Dec Tor 20:00

Patrick Marber

Od blizu

za izven
Mali oder

Vstopnice

28
Dec Sre 20:00

Patrick Marber

Od blizu

za izven
Mali oder

Vstopnice

29
Dec Čet 19:30

Giacomo Puccini

Turandot

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

30
Dec Pet 19:00

Peter Quilter

Glorious!

Linhartova dvorana Cankarjevega doma, Ljubljana
30
Dec Pet 20:00

Erik Gedeon

Večno mladi

za izven
Stara dvorana

Vstopnice

31
Dec Sob 17:00

Giacomo Puccini

Turandot

za izven
Silvestrska predstava
Velika dvorana

Vstopnice

31
Dec Sob 18:00

Erik Gedeon

Večno mladi

za izven
Silvestrska predstava
Stara dvorana

Vstopnice

31
Dec Sob 19:30

Peter Quilter

Glorious!

Linhartova dvorana Cankarjevega doma, Ljubljana

Januar 2017

4
Jan Sre 10:00

Gaetano Donizetti

Don Pasquale

Velika dvorana

Razprodano

5
Jan Čet 12:00

Gaetano Donizetti

Don Pasquale

Velika dvorana

Razprodano

6
Jan Pet 19:30

Gaetano Donizetti

Don Pasquale

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

7
Jan Sob 19:30

Gaetano Donizetti

Don Pasquale

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

12
Jan Čet 19:30

Koncert št. 4: Vintage

za CIKEL CARPE ARTEM in izven
Kazinska dvorana

Vstopnice

13
Jan Pet 20:00

Evripid

Medeja

Stara dvorana

Premiera

27
Jan Pet 19:30

Richard Wagner

Rensko zlato

za OPERA BALET PREMIERA in izven
Velika dvorana

Premiera

Vstopnice

29
Jan Ned 17:00

Richard Wagner

Rensko zlato

za OPERA BALET POPOLDANSKI in izven
Velika dvorana

Vstopnice

31
Jan Tor 19:30

Richard Wagner

Rensko zlato

za OPERA BALET TOREK in izven
Velika dvorana

Vstopnice

Februar 2017

2
Feb Čet 19:30

Richard Wagner

Rensko zlato

za OPERA BALET in izven
Velika dvorana

Vstopnice

3
Feb Pet 20:00

Aleksej Nikolajevič Arbuzov

Staromodna komedija

Mali oder

Premiera

4
Feb Sob 19:30

Richard Wagner

Rensko zlato

za OPERA BALET SOBOTA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

9
Feb Čet 19:30

Po motivih istoimenskega romana v verzih Aleksandra Sergejeviča Puškina

Jevgenij Onjegin

za DIJAŠKI 11 in izven
Velika dvorana

Vstopnice

11
Feb Sob 18:00

Po motivih istoimenskega romana v verzih Aleksandra Sergejeviča Puškina

Jevgenij Onjegin

za EVROPSKI ABONMA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

13
Feb Pon 19:30

Po motivih istoimenskega romana v verzih Aleksandra Sergejeviča Puškina

Jevgenij Onjegin

za OPERA BALET DIJAŠKI in izven
Velika dvorana

Vstopnice

16
Feb Čet 19:30

3. koncert Simfoničnega cikla

za SIMFONIČNI CIKEL in izven
Dvorana Union
18
Feb Sob 11:00

Wolfgang Amadeus Mozart

Bastien in Bastiena

za OTROŠKI GLEDALIŠKI ABONMA A, B, C in izven
Velika dvorana

Marec 2017

3
Mar Pet 19:30

Carmen – Favn – Bolero

za OPERA BALET PREMIERA in izven
Velika dvorana

Premiera

Vstopnice

5
Mar Ned 17:00

Carmen – Favn – Bolero

za OPERA BALET POPOLDANSKI in izven
Velika dvorana

Vstopnice

7
Mar Tor 19:30

Carmen – Favn – Bolero

za OPERA BALET TOREK in izven
Velika dvorana

Vstopnice

8
Mar Sre 19:30

Carmen – Favn – Bolero

za DIJAŠKI 11 in izven
Velika dvorana

Vstopnice

9
Mar Čet 19:30

Carmen – Favn – Bolero

za OPERA BALET in izven
Velika dvorana

Vstopnice

10
Mar Pet 20:01

Maksim Gorki

Letoviščarji

Stara dvorana

Premiera

11
Mar Sob 19:30

Carmen – Favn – Bolero

za OPERA BALET SOBOTA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

13
Mar Pon 19:30

Carmen – Favn – Bolero

za OPERA BALET UNIVERZA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

16
Mar Čet 20:30

4. koncert Simfoničnega cikla

za SIMFONIČNI CIKEL in izven
Dvorana Union
30
Mar Čet 19:30

Koncert št. 5: Ples v sanjah

za CIKEL CARPE ARTEM in izven
Kazinska dvorana

Vstopnice

31
Mar Pet 19:30

Giuseppe Verdi

Trubadur

za OPERA BALET PREMIERA in izven
Velika dvorana

Premiera

Vstopnice

April 2017

2
Apr Ned 17:00

Giuseppe Verdi

Trubadur

za OPERA BALET POPOLDANSKI in izven
Velika dvorana

Premiera

Vstopnice

4
Apr Tor 19:30

Giuseppe Verdi

Trubadur

za OPERA BALET TOREK in izven
Velika dvorana

Vstopnice

6
Apr Čet 19:30

Giuseppe Verdi

Trubadur

za OPERA BALET in izven
Velika dvorana

Vstopnice

8
Apr Sob 19:30

Giuseppe Verdi

Trubadur

za OPERA BALET SOBOTA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

10
Apr Pon 19:30

Giuseppe Verdi

Trubadur

za DIJAŠKI 1, 2, 3 in izven
Velika dvorana

Vstopnice

12
Apr Sre 19:30

5. koncert Simfoničnega cikla

za SIMFONIČNI CIKEL in izven
Dvorana Union
15
Apr Sob 18:00

Giuseppe Verdi

Trubadur

za EVROPSKI ABONMA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

19
Apr Sre 11:00

Sergej Prokofjev

Romeo in Julija

Velika dvorana

Razprodano

20
Apr Čet 11:00

Sergej Prokofjev

Romeo in Julija

Velika dvorana

Razprodano

21
Apr Pet 11:00

Sergej Prokofjev

Romeo in Julija

Velika dvorana

Razprodano

22
Apr Sob 19:30

Sergej Prokofjev

Romeo in Julija

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

Maj 2017

9
Maj Tor 20:00

Carmen – Favn – Bolero

Gallusova dvorana Cankarjevega doma, Ljubljana, Slovenija
12
Maj Pet 20:00

Gregor Strniša

Ljudožerci

Stara dvorana

Premiera

18
Maj Čet 19:30

Koncert št. 6: Prepričljive laži

za CIKEL CARPE ARTEM in izven
Kazinska dvorana

Vstopnice

19
Maj Pet 19:30

Dmitrij Šostakovič

Lady Macbeth Mcenskega okraja

za OPERA BALET PREMIERA in izven
Velika dvorana

Premiera

Vstopnice

21
Maj Ned 17:00

Dmitrij Šostakovič

Lady Macbeth Mcenskega okraja

za OPERA BALET POPOLDANSKI in izven
Velika dvorana
23
Maj Tor 19:30

Dmitrij Šostakovič

Lady Macbeth Mcenskega okraja

za OPERA BALET TOREK in izven
Velika dvorana

Vstopnice

27
Maj Sob 19:30

6. koncert Simfoničnega cikla

za SIMFONIČNI CIKEL in izven
Velika dvorana

Vstopnice

Junij 2017

1
Jun Čet 19:30

Dmitrij Šostakovič

Lady Macbeth Mcenskega okraja

za OPERA BALET in izven
Velika dvorana

Vstopnice

3
Jun Sob 19:30

Dmitrij Šostakovič

Lady Macbeth Mcenskega okraja

za OPERA BALET SOBOTA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

5
Jun Pon 19:30

Dmitrij Šostakovič

Lady Macbeth Mcenskega okraja

za DIJAŠKI 11 in izven
Velika dvorana

Vstopnice

9
Jun Pet 20:00

Operna noč v Mestnem parku

Mestni park
16
Jun Pet 19:30

Mikis Theodorakis

Grk Zorba

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

17
Jun Sob 19:30

Mikis Theodorakis

Grk Zorba

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

Pridržujemo si pravico do spremembe programa.


Iskalnik

Naša spletna stran uporablja piškotke s pomočjo katerih izboljšuje vašo uporabniško izkušnjo, omogoča uporabo vtičnikov družbenih medijev ter analizira promet. Ali se strinjate z njihovo uporabo?

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za sporočilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list 109/2012, v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati na začetku leta 2013 ter je prinesel nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki (angleško cookies) so kratke tekstovne datoteke, ki se lahko razpošiljajo in shranijo na vašem računalniku, pametnem telefonu ali kateri koli drugi napravi, ki dostopa do spletnih strani po internetu. Piškotke lahko uporabimo pri zbiranju informacij o načinu, kako uporabljate neko spletno stran, in posledično pri prilagajanju vsebin spletne strani ob vašem naslednjem obisku, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša. V piškotku je običajno zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče neko spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Uporaba piškotkov na spletu ni nič novega. Več informacij o piškotkih lahko najdete na spletni strani www.aboutcookies.org, kjer so tudi navodila, kako jih pobrišete.

Vrste piškotkov

Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotkov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, varnost ...).

Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke o tem, kaj uporabniki delajo na spletni strani, z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, po katerih bi lahko identificirali uporabnika.

Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (uporabniško ime, jezik, regijo ...) ter zagotavlja napredne, uporabniku prilagojene funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim dejanjem na spletni strani.

Piškotki za usmerjanje

Piškotki za usmerjanje so povezani s storitvami tretjih oseb (npr. oglaševalska in družabna omrežja), na primer gumba "Všečkaj" in "Deli z ostalimi". Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim dejanjem na spletu. Te piškotke urejajo in gostijo tretje osebe.

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Ime piškotka Avtor Opis
activeHeaderSlide SNG Maribor Začasen piškotek; delovanje uvodne spletne strani SNG Maribor (glava).
bcms_cookie_accepted
bcms_cookie_declined
SNG Maribor Ta piškotka beležita vašo izbiro glede uporabe piškotkov na naši spletni strani.
__utma
__utmb
__utmc
__utmv
__utmz
Google Analytics Merjenje obiskanosti spletne strani z orodjem Google Analytics (orodje za spletne analitične podatke podjetja Google).
Google Analytics politika zasebnosti / Onemogočite sledenje Google Analytics (opt-out)
di
dt
psc
uid
uit
uvc
siteaud
ana_svc
atuvc
user_token
AddThis Te piškotke nastavi vtičnik za delitev z družabnimi omrežji podjetja AddThis.
AddThis politika zasebnosti / Onemogočite sledenje AddThis (opt-out)
APISID
HSID
NID
PREF
SAPISID
SID
SSID
S
S_adsense
BEAT
ULS
GooglePlus Te piškotke nastavi gumbek Google +1 "share".
Vrste piškotkov, ki jih uporablja Google
__utma
__utmz
SID
LOGIN_INFO
use_hotbox
PREF
SSID
HSID
watched_video_id_list
demographics
VISITOR_INFO1_LIVE
YouTube Te piškotke nastavi videopredvajalnik YouTube.
Vrste piškotkov, ki jih uporablja Google
_ga
__utma
__utmb
__utmc
__utmv
__utmz
SC
PREF
HSID
SSID
APISID
SAPISID
SNID
NID
GoogleAccountsLocale_session
AnalyticsUserLocale
GAPS
Google Maps Te piškotke nastavi zemljevid Google Maps.
Vrste piškotkov, ki jih uporablja Google

Nadzor piškotkov

Shranjevanje in upravljanje piškotkov je pod popolnim nadzorom brskalnika, ki ga uporablja uporabnik. Brskalnik lahko shranjevanje piškotkov po želji omeji ali onemogoči. Piškotke, ki jih je brskalnik shranil, lahko tudi enostavno izbrišete – za več informacij obiščite spletno stran www.aboutcookies.org. Vašo odločitev glede uporabe piškotkov na tej spletni strani vedno lahko spremenite s klikom na povezavo Piškotki.

Upravljalec piškotkov

SNG Maribor.