5 % popust pri spletnem nakupu za vse predstave in koncerte SNG Maribor!

Skok na vsebino | Skok na meni

Slovensko narodno gledališče Maribor

Program SNG Maribor

Oktober 2020

27
Okt Tor 20:00

Ivor Martinić po resnični zgodbi Navida Fadaeeja Nazerja

Proslava

za DRAMA TOREK A in izven
Mali oder
Odpovedano
28
Okt Sre 20:00

Ivor Martinić po resnični zgodbi Navida Fadaeeja Nazerja

Proslava

za DRAMA A in izven
Mali oder
Odpovedano
29
Okt Čet 20:00

Nejc Gazvoda po motivih zgodb Toneta Partljiča

Mostovi in bogovi

za ABONMA KOMEDIJA
Stara dvorana
Odpovedano
30
Okt Pet 20:00

Nejc Gazvoda po motivih zgodb Toneta Partljiča

Mostovi in bogovi

za izven
Stara dvorana
Odpovedano

November 2020

2
Nov Pon 20:00

Ivor Martinić po resnični zgodbi Navida Fadaeeja Nazerja

Proslava

za DRAMA B in izven
Mali oder
Odpovedano
3
Nov Tor 11:00

Mark Haddon, Simon Stephens

Skrivnostni primer ali kdo je umoril psa

Stara dvorana
Odpovedano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

3
Nov Tor 20:00

Ivor Martinić po resnični zgodbi Navida Fadaeeja Nazerja

Proslava

za DRAMA TOREK B in izven
Mali oder
Odpovedano
4
Nov Sre 11:00

Mark Haddon, Simon Stephens

Skrivnostni primer ali kdo je umoril psa

Stara dvorana
Odpovedano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

4
Nov Sre 20:00

Ivor Martinić po resnični zgodbi Navida Fadaeeja Nazerja

Proslava

za MALI ODER in izven
Mali oder
Odpovedano
5
Nov Čet 11:00

Mark Haddon, Simon Stephens

Skrivnostni primer ali kdo je umoril psa

Stara dvorana
Odpovedano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

5
Nov Čet 20:00

Ivor Martinić po resnični zgodbi Navida Fadaeeja Nazerja

Proslava

za DRAMA VIKEND A in izven
Mali oder
Odpovedano
6
Nov Pet 19:30

Edward Clug, Carl Orff, Giovanni Battista Pergolesi

Carmina Burana & Stabat Mater

za OPERA BALET PREMIERA in izven
Velika dvorana
Odpovedano
7
Nov Sob 20:00

Federico García Lorca

Hiša Bernarde Alba

SNG Nova Gorica, Nova Gorica
Odpovedano
8
Nov Ned 17:00

Edward Clug, Carl Orff, Giovanni Battista Pergolesi

Carmina Burana & Stabat Mater

za OPERA BALET POPOLDANSKI in izven
Velika dvorana
Odpovedano
9
Nov Pon 20:00

Dane Zajc

Grmače

Teden Slovenske drame, Prešernovo gledališče, Kranj
Odpovedano
10
Nov Tor 19:30

Edward Clug, Carl Orff, Giovanni Battista Pergolesi

Carmina Burana & Stabat Mater

za OPERA BALET TOREK in izven
Velika dvorana
Odpovedano
10
Nov Tor 20:00

Nejc Gazvoda po motivih zgodb Toneta Partljiča

Mostovi in bogovi

Spremljevalna predstava na 55. Festivalu Teden slovenske drame
Teden Slovenske drame, Prešernovo gledališče, Kranj
Odpovedano
11
Nov Sre 19:30

Edward Clug, Carl Orff, Giovanni Battista Pergolesi

Carmina Burana & Stabat Mater

za DIJAŠKI OPERA BALET in izven
Velika dvorana
Odpovedano
12
Nov Čet 19:30

2. koncert cikla Carpe artem - Izkušnje dvoma in kave

za CARPE ARTEM in izven
Kazinska dvorana
Odpovedano
12
Nov Čet 20:00

Ivor Martinić po resnični zgodbi Navida Fadaeeja Nazerja

Proslava

za DRAMA VIKEND B in izven
Mali oder
Odpovedano
13
Nov Pet 19:30

Edward Clug, Carl Orff, Giovanni Battista Pergolesi

Carmina Burana & Stabat Mater

za OPERA IN BALET in izven
Velika dvorana
Odpovedano
13
Nov Pet 20:00

Ivor Martinić po resnični zgodbi Navida Fadaeeja Nazerja

Proslava

za DRAMA SOBOTA A in izven
Mali oder
Odpovedano
13
Nov Pet 20:00

Mirjana Medojević po motivih zgodb Milene Miklavčič Ogenj, rit in kače niso za igrače

Prividi kačjega pastirja

za izven
Stara dvorana
Odpovedano
14
Nov Sob 17:00

Mirjana Medojević po motivih zgodb Milene Miklavčič Ogenj, rit in kače niso za igrače

Prividi kačjega pastirja

za DRAMA POPOLDANSKI A in izven
Stara dvorana
Odpovedano
14
Nov Sob 19:30

Edward Clug, Carl Orff, Giovanni Battista Pergolesi

Carmina Burana & Stabat Mater

za OPERA BALET SOBOTA in izven
Velika dvorana
Odpovedano
14
Nov Sob 20:00

Ivor Martinić po resnični zgodbi Navida Fadaeeja Nazerja

Proslava

za DRAMA SOBOTA B in izven
Mali oder
Odpovedano
16
Nov Pon 20:00

Rok Gregor Vilčnik rokgre

Pošta

za izven
Mali oder
Odpovedano
17
Nov Tor 10:00

Peter Lund

Čarovnica Hillary gre v opero

Stara dvorana
Odpovedano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

17
Nov Tor 20:00

Jean-Baptiste Poquelin Molière

Šola za žene

za izven
Stara dvorana
Odpovedano
17
Nov Tor 20:00

Rok Gregor Vilčnik rokgre

Pošta

za izven
Mali oder
Odpovedano
20
Nov Pet 17:00

Johanna Spyri

Heidi

za OTROŠKI A
Stara dvorana

Vstopnice

20
Nov Pet 19:30

Giuseppe Verdi

Aida

za OPERA BALET PREMIERA in izven
Velika dvorana

Premiera

21
Nov Sob 10:00

Johanna Spyri

Heidi

za OTROŠKI B
Stara dvorana

Vstopnice

21
Nov Sob 11:30

Johanna Spyri

Heidi

za OTROŠKI C in izven
Stara dvorana

Vstopnice

22
Nov Ned 17:00

Giuseppe Verdi

Aida

za OPERA BALET POPOLDANSKI in izven
Velika dvorana
23
Nov Pon 19:30

3. koncert cikla Samospevanje

za izven
Kazinska dvorana

Vstopnice

24
Nov Tor 19:30

Giuseppe Verdi

Aida

za OPERA BALET TOREK in izven
Velika dvorana

Vstopnice

27
Nov Pet 11:00

Valentina Turcu, Gustav Mahler

Smrt v Benetkah

Velika dvorana

Razprodano

27
Nov Pet 17:00

Janja Vidmar, Maja Borin

Elvis Škorc, genialni štor

Mali oder

Premiera

28
Nov Sob 11:00

Janja Vidmar, Maja Borin

Elvis Škorc, genialni štor

za izven
Mali oder

Vstopnice

28
Nov Sob 19:30

Valentina Turcu, Gustav Mahler

Smrt v Benetkah

za ZLATIH STO in izven
Velika dvorana

Vstopnice

30
Nov Pon 10:00

Janja Vidmar, Maja Borin

Elvis Škorc, genialni štor

Mali oder

Razprodano

30
Nov Pon 11:30

Janja Vidmar, Maja Borin

Elvis Škorc, genialni štor

Mali oder

Razprodano

December 2020

1
Dec Tor 17:00

Janja Vidmar, Maja Borin

Elvis Škorc, genialni štor

Mali oder

Razprodano

1
Dec Tor 18:00

Valentina Turcu

Nanine pesmi

za izven
Velika dvorana

Premiera

2
Dec Sre 10:00

Valentina Turcu

Nanine pesmi

Velika dvorana

Razprodano

2
Dec Sre 12:00

Valentina Turcu

Nanine pesmi

Velika dvorana

Razprodano

2
Dec Sre 17:00

Janja Vidmar, Maja Borin

Elvis Škorc, genialni štor

Mali oder

Razprodano

3
Dec Čet 10:00

Janja Vidmar, Maja Borin

Elvis Škorc, genialni štor

Mali oder

Razprodano

3
Dec Čet 11:00

Valentina Turcu

Nanine pesmi

Velika dvorana

Razprodano

3
Dec Čet 17:00

Janja Vidmar, Maja Borin

Elvis Škorc, genialni štor

Mali oder

Razprodano

3
Dec Čet 18:00

Valentina Turcu

Nanine pesmi

OTROŠKI GLEDALIŠKI ABONMA A, OTROŠKI GLEDALIŠKI ABONMA B, OTROŠKI GLEDALIŠKI ABONMA C in izven
Velika dvorana

Razprodano

4
Dec Pet 17:00

Janja Vidmar, Maja Borin

Elvis Škorc, genialni štor

Mali oder

Razprodano

4
Dec Pet 20:00

William Shakespeare

Romeo in Julija

za DRAMA PREMIERA 1 in izven
Stara dvorana

Premiera

5
Dec Sob 17:00

Edward Clug

Kekec s Kataleno v živo

za izven
Velika dvorana
5
Dec Sob 20:00

William Shakespeare

Romeo in Julija

za DRAMA PREMIERA 2 in izven
Stara dvorana

Premiera

6
Dec Ned 18:00

Valentina Turcu

Nanine pesmi

Cankarjev dom, Ljubljana

Premiera

7
Dec Pon 09:30

Valentina Turcu

Nanine pesmi

Cankarjev dom, Ljubljana
7
Dec Pon 10:00

Peter Lund

Čarovnica Hillary gre v opero

Mali oder

Razprodano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

7
Dec Pon 11:00

Valentina Turcu

Nanine pesmi

Cankarjev dom, Ljubljana
7
Dec Pon 11:30

Peter Lund

Čarovnica Hillary gre v opero

Mali oder

Razprodano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

7
Dec Pon 20:00

William Shakespeare

Romeo in Julija

za DRAMA A, DRAMA B in izven
Stara dvorana
8
Dec Tor 09:30

Valentina Turcu

Nanine pesmi

Cankarjev dom, Ljubljana
8
Dec Tor 10:00

Peter Lund

Čarovnica Hillary gre v opero

Mali oder

Razprodano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

8
Dec Tor 11:00

Andrej Predin

Mica pri babici

Komorni oder

Razprodano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

8
Dec Tor 11:00

Valentina Turcu

Nanine pesmi

Cankarjev dom, Ljubljana
8
Dec Tor 20:00

William Shakespeare

Romeo in Julija

za DRAMA TOREK A, DRAMA TOREK B in izven
Stara dvorana
9
Dec Sre 09:30

Valentina Turcu

Nanine pesmi

Cankarjev dom, Ljubljana
9
Dec Sre 11:00

Johann Strauss ml.

Netopir

Skrajšana verzija za otroke.
Velika dvorana

Razprodano

9
Dec Sre 11:00

Andrej Predin

Mica pri babici

Komorni oder

Razprodano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

9
Dec Sre 11:00

Valentina Turcu

Nanine pesmi

Cankarjev dom, Ljubljana
9
Dec Sre 13:00

Johann Strauss ml.

Netopir

Skrajšana verzija za otroke.
Velika dvorana

Razprodano

9
Dec Sre 19:30

3. koncert cikla Carpe artem - Skladni par

a CARPE ARTEM in izven
Kazinska dvorana

Vstopnice

9
Dec Sre 20:00

Erik Gedeon

Večno mladi

za izven
Stara dvorana

Vstopnice

9
Dec Sre 20:00

Rok Gregor Vilčnik rokgre

Pošta

za izven
Mali oder
10
Dec Čet 09:30

Valentina Turcu

Nanine pesmi

Cankarjev dom, Ljubljana
10
Dec Čet 11:00

Johann Strauss ml.

Netopir

Skrajšana verzija za otroke.
Velika dvorana

Razprodano

10
Dec Čet 11:00

Andrej Predin

Mica pri babici

Komorni oder

Razprodano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

10
Dec Čet 11:00

Valentina Turcu

Nanine pesmi

Cankarjev dom, Ljubljana
10
Dec Čet 19:30

Jean-Baptiste Poquelin Molière

Šola za žene

Kulturni dom Pliberk, Pliberk, Avstrija
10
Dec Čet 20:00

Rok Gregor Vilčnik rokgre

Pošta

za izven
Mali oder
11
Dec Pet 09:30

Valentina Turcu

Nanine pesmi

Cankarjev dom, Ljubljana
11
Dec Pet 11:00

Valentina Turcu

Nanine pesmi

Cankarjev dom, Ljubljana
11
Dec Pet 19:30

Johann Strauss ml.

Netopir

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

11
Dec Pet 20:00

Edward Clug

Tango

za izven
Stara dvorana

Vstopnice

11
Dec Pet 20:00

Po romanu Colma Tóibína Marijin testament

Immaculata

za izven
Mali oder
12
Dec Sob 11:00

Valentina Turcu

Nanine pesmi

Cankarjev dom, Ljubljana
12
Dec Sob 19:30

Johann Strauss ml.

Netopir

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

12
Dec Sob 20:00

Edward Clug

Tango

za izven
Stara dvorana

Vstopnice

12
Dec Sob 20:00

Po romanu Colma Tóibína Marijin testament

Immaculata

za izven
Mali oder
14
Dec Pon 10:00

Mark Haddon, Simon Stephens

Skrivnostni primer ali kdo je umoril psa

Mali oder
Odpovedano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

14
Dec Pon 17:00

Johann Strauss ml.

Netopir

za izven
Velika dvorana
14
Dec Pon 20:00

Erik Gedeon

Večno mladi

za KOMEDIJA in izven
Stara dvorana
15
Dec Tor 11:00

Mark Haddon, Simon Stephens

Skrivnostni primer ali kdo je umoril psa

Mali oder

Razprodano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

15
Dec Tor 20:00

Erik Gedeon

Večno mladi

za KOMEDIJA
Stara dvorana
16
Dec Sre 11:00

Mark Haddon, Simon Stephens

Skrivnostni primer ali kdo je umoril psa

Mali oder

Razprodano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

16
Dec Sre 20:00

Nejc Gazvoda po motivih zgodb Toneta Partljiča

Mostovi in bogovi

za izven
Stara dvorana
17
Dec Čet 11:00

Peter Iljič Čajkovski

Hrestač

Velika dvorana

Razprodano

17
Dec Čet 11:00

Mark Haddon, Simon Stephens

Skrivnostni primer ali kdo je umoril psa

Mali oder

Razprodano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

17
Dec Čet 20:00

Nejc Gazvoda po motivih zgodb Toneta Partljiča

Mostovi in bogovi

za ZLATIH STO in izven
Stara dvorana
18
Dec Pet 11:00

Mark Haddon, Simon Stephens

Skrivnostni primer ali kdo je umoril psa

Mali oder

Razprodano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

18
Dec Pet 19:30

Peter Iljič Čajkovski

Hrestač

za izven
Velika dvorana
18
Dec Pet 20:00

William Shakespeare

Romeo in Julija

za DRAMA VIKEND A, DRAMA VIKEND B in izven
Stara dvorana
19
Dec Sob 19:30

Peter Iljič Čajkovski

Hrestač

za izven
Velika dvorana
19
Dec Sob 20:00

William Shakespeare

Romeo in Julija

za DRAMA SOBOTA A, DRAMA SOBOTA B in izven
Stara dvorana
21
Dec Pon 11:00

Peter Iljič Čajkovski

Hrestač

Velika dvorana

Razprodano

21
Dec Pon 19:00

William Shakespeare

Romeo in Julija

za DIJAŠKI DRAMA 1 in izven
Stara dvorana
22
Dec Tor 10:00

Ira Ratej

Gledališče od Ž do A

Mali oder

Razprodano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

22
Dec Tor 11:00

Peter Iljič Čajkovski

Hrestač

Velika dvorana

Razprodano

22
Dec Tor 19:00

William Shakespeare

Romeo in Julija

za DIJAŠKI DRAMA 2 in izven
Stara dvorana
22
Dec Tor 19:30

Božični koncert zbora Opere SNG Maribor

za izven
Stolna cerkev
24
Dec Čet 10:00

Andrej Predin

Mica pri babici

Stara dvorana

Razprodano

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

24
Dec Čet 11:00

Peter Iljič Čajkovski

Hrestač

Velika dvorana

Razprodano

26
Dec Sob 10:00

Andrej Predin

Mica pri babici

za izven
Božična matineja
Stara dvorana

Prvi prizor: Pedagoška gradiva predstave

26
Dec Sob 11:00

Peter Iljič Čajkovski

Hrestač

za izven
Božična matineja.
Velika dvorana
28
Dec Pon 19:30

Sergej Prokofjev

Pepelka

Cankarjev dom, Ljubljana
28
Dec Pon 20:00

Tamara Damjanović po motivih filma

Popolni tujci

za izven
Stara dvorana
28
Dec Pon 20:00

Rok Gregor Vilčnik rokgre

Pošta

za izven
Mali oder
29
Dec Tor 19:30

Sergej Prokofjev

Pepelka

Cankarjev dom, Ljubljana
29
Dec Tor 20:00

Tamara Damjanović po motivih filma

Popolni tujci

za izven
Stara dvorana
30
Dec Sre 18:00

Sergej Prokofjev

Pepelka

Cankarjev dom, Ljubljana
30
Dec Sre 20:00

Rok Gregor Vilčnik rokgre

Pošta

za izven
Mali oder
31
Dec Čet 17:00

Silvestrski gala koncert in novoletni koncert Simfoničnega orkestra

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

31
Dec Čet 18:00

William Shakespeare

Romeo in Julija

za izven
Silvestraska predstava
Stara dvorana
31
Dec Čet 19:30

Sergej Prokofjev

Pepelka

Cankarjev dom, Ljubljana

Januar 2021

21
Jan Čet 19:30

3. koncert Simfoničnega cikla

za SIMFONIČNI CIKEL in izven
Velika dvorana

Vstopnice

Februar 2021

11
Feb Čet 19:30

4. koncert cikla Carpe artem - Moč neznanega

a CARPE ARTEM in izven
Kazinska dvorana

Vstopnice

26
Feb Pet 19:30

Peter Iljič Čajkovski

Labodje jezero

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

27
Feb Sob 19:30

Peter Iljič Čajkovski

Labodje jezero

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

Marec 2021

5
Mar Pet 19:30

Ludwig Minkus

Don Kihot

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

6
Mar Sob 19:30

Ludwig Minkus

Don Kihot

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

8
Mar Pon 19:30

Ludwig Minkus

Don Kihot

za izven
Predstava za Dan žena
Velika dvorana

Vstopnice

12
Mar Pet 19:30

Adolphe Adam

Giselle

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

13
Mar Sob 19:30

Adolphe Adam

Giselle

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

15
Mar Pon 19:30

Adolphe Adam

Giselle

za DIJAŠKI OPERA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

18
Mar Čet 19:30

4. koncert Simfoničnega cikla

za SIMFONIČNI CIKEL in izven
Velika dvorana

Vstopnice

April 2021

15
Apr Čet 19:30

5. koncert cikla Carpe artem - Ogenj, espri, življenje

za CARPE ARTEM in izven
Kazinska dvorana

Vstopnice

22
Apr Čet 19:30

5. koncert Simfoničnega cikla

za SIMFONIČNI CIKEL in izven
Velika dvorana

Vstopnice

Maj 2021

13
Maj Čet 19:30

6. koncert cikla Carpe artem - Ritem živí

za CARPE ARTEM in izven
Kazinska dvorana

Vstopnice

Junij 2021

3
Jun Čet 19:30

6. koncert Simfoničnega cikla

za SIMFONIČNI CIKEL in izven
Velika dvorana

Vstopnice

Pridržujemo si pravico do spremembe programa.


Iskalnik

Naša spletna stran uporablja piškotke s pomočjo katerih omogoča uporabo vtičnikov družbenih medijev, izboljšuje in prilagaja uporabniško izkušnjo ter analizira promet. Potrdite, da se strinjate z njihovo uporabo.

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za sporočilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list 109/2012, v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati na začetku leta 2013 ter je prinesel nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki (angleško cookies) so kratke tekstovne datoteke, ki se lahko razpošiljajo in shranijo na vašem računalniku, pametnem telefonu ali kateri koli drugi napravi, ki dostopa do spletnih strani po internetu. Piškotke lahko uporabimo pri zbiranju informacij o načinu, kako uporabljate neko spletno stran, in posledično pri prilagajanju vsebin spletne strani ob vašem naslednjem obisku, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša. V piškotku je običajno zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče neko spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Uporaba piškotkov na spletu ni nič novega. Več informacij o piškotkih lahko najdete na spletni strani www.aboutcookies.org, kjer so tudi navodila, kako jih pobrišete.

Vrste piškotkov

Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotkov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, varnost ...).

Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke o tem, kaj uporabniki delajo na spletni strani, z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, po katerih bi lahko identificirali uporabnika.

Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (uporabniško ime, jezik, regijo ...) ter zagotavlja napredne, uporabniku prilagojene funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim dejanjem na spletni strani.

Piškotki za usmerjanje

Piškotki za usmerjanje so povezani s storitvami tretjih oseb (npr. oglaševalska in družabna omrežja), na primer gumba "Všečkaj" in "Deli z ostalimi". Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim dejanjem na spletu. Te piškotke urejajo in gostijo tretje osebe.

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Ime piškotka Avtor Opis
activeHeaderSlide SNG Maribor Začasen piškotek; delovanje uvodne spletne strani SNG Maribor (glava).
bcms_cookie_accepted
bcms_cookie_declined
SNG Maribor Ta piškotka beležita vašo izbiro glede uporabe piškotkov na naši spletni strani.
_pk_ref
_pk_cvar
_pk_id
_pk_ses
...
Matomo Merjenje obiskanosti spletne strani z orodjem Matomo (ex Piwik).
Matomo politika zasebnosti / Onemogočite sledenje Matomo (opt-out)
_ga
_gid
_gat
_gac_*
Google Analytics Merjenje obiskanosti spletne strani z orodjem Google Analytics (orodje za spletne analitične podatke podjetja Google).
Vrste piškotkov, ki jih uporablja Google Analytics / Google Analytics politika zasebnosti / Onemogočite sledenje Google Analytics (opt-out)
di
dt
psc
uid
uit
uvc
siteaud
ana_svc
atuvc
user_token
AddThis Te piškotke nastavi vtičnik za delitev z družabnimi omrežji podjetja AddThis.
AddThis politika zasebnosti / Onemogočite sledenje AddThis (opt-out)

_fbp
c_user
s
xs
presence
datr
ft
lu
sub
lsd
reg_ext_ref
reg_fb_gate
reg_fb_ref
wb
act
_e_3qqF_0
wd
p
...

Facebook Te piškotke nastavi Facebookov vtičnik.
Facebook piškotki in podobne tehnologije
__utma
__utmz
SID
LOGIN_INFO
use_hotbox
PREF
SSID
HSID
watched_video_id_list
demographics
VISITOR_INFO1_LIVE
YouTube Te piškotke nastavi videopredvajalnik YouTube.
Vrste piškotkov, ki jih uporablja Google
_ga
__utma
__utmb
__utmc
__utmv
__utmz
SC
PREF
HSID
SSID
APISID
SAPISID
SNID
NID
GoogleAccountsLocale_session
AnalyticsUserLocale
GAPS
Google Maps Te piškotke nastavi zemljevid Google Maps.
Vrste piškotkov, ki jih uporablja Google

Nadzor piškotkov

Shranjevanje in upravljanje piškotkov je pod popolnim nadzorom brskalnika, ki ga uporablja uporabnik. Brskalnik lahko shranjevanje piškotkov po želji omeji ali onemogoči. Piškotke, ki jih je brskalnik shranil, lahko tudi enostavno izbrišete – za več informacij obiščite spletno stran www.aboutcookies.org. Vašo odločitev glede uporabe piškotkov na tej spletni strani vedno lahko spremenite s klikom na povezavo Piškotki.

Upravljalec piškotkov

SNG Maribor.