Stran za slepe in slabovidne

Skok na vsebino | Skok na meni

Slovensko narodno gledališče Maribor

Program SNG Maribor

September 2014

30
Sep Tor 20:00

Frank Wedekind

Lulu

za DRAMA TOREK in izven
Stara dvorana

Vstopnice

Oktober 2014

2
Okt Čet 19:00

Mihail Afanasjevič Bulgakov

Mrtve duše

za izven
Stara dvorana

Vstopnice

3
Okt Pet 17:00

Andrej Rozman Roza

Janko in Metka

SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
 
Okt Pet 19:30

Wolfgang Amadeus Mozart

Čarobna piščal

za OPERA BALET PREMIERA in izven
Velika dvorana

Premiera

Vstopnice

4
Okt Sob 11:00

Andrej Rozman Roza

Janko in Metka

SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
 
Okt Sob 20:00

Frank Wedekind

Lulu

za DRAMA VIKEND in izven
Stara dvorana

Vstopnice

5
Okt Ned 17:00

Wolfgang Amadeus Mozart

Čarobna piščal

za OPERA BALET POPOLDANSKI in izven
Velika dvorana

Vstopnice

7
Okt Tor 11:00

Ivan Cankar

Kralj na Betajnovi

Stara dvorana

Razprodano

 
Okt Tor 19:30

Wolfgang Amadeus Mozart

Čarobna piščal

za OPERA BALET TOREK in izven
Velika dvorana

Vstopnice

8
Okt Sre 10:00

Peter Lund

Čarovnica Hillary gre v opero

Mali oder

Razprodano

 
Okt Sre 11:30

Peter Lund

Čarovnica Hillary gre v opero

Mali oder

Razprodano

9
Okt Čet 12:00

Bertolt Brecht

Malomeščanska svatba

Stara dvorana

Razprodano

 
Okt Čet 19:30

Wolfgang Amadeus Mozart

Čarobna piščal

za OPERA IN BALET in izven
Velika dvorana

Vstopnice

11
Okt Sob 17:00

Frank Wedekind

Lulu

za DRAMA POPOLDANSKI in izven
Stara dvorana

Vstopnice

 
Okt Sob 19:30

Wolfgang Amadeus Mozart

Čarobna piščal

za OPERA BALET SOBOTA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

12
Okt Ned 20:00

Ronald Harwood

Garderober

Festival Črnogorskega teatra, Podgorica, Črna gora
14
Okt Tor 18:30

Otvoritev razstave originalne listine iz leta 1164, v kateri se prvič omenja Castrum Marchburh

Predverje gledališča
 
Okt Tor 19:00

Slavnostna akademija ob 850-letnici Maribora in podelitev nagrad mesta Maribor

Velika dvorana
 
Okt Tor 20:00

Ronald Harwood

Garderober

za DIJAŠKI 1 in izven
Stara dvorana
15
Okt Sre 19:30

2. koncert cikla Carpe Artem

Kazinska dvorana

Vstopnice

 
Okt Sre 20:00

Ronald Harwood

Garderober

za DIJAŠKI 2 in izven
Stara dvorana
16
Okt Čet 20:00

Frank Wedekind

Lulu

za DRAMA in izven
Stara dvorana

Vstopnice

17
Okt Pet 18:30

Giuseppe Verdi

Aida

Nerima Cultural Center, Nerima, Japonska
 
Okt Pet 20:00

Dieter Roth

Murmel Murmel

Otvoritvena predstava 49. Festivala Borštnikovo srečanje
Velika dvorana

Vstopnice

18
Okt Sob 15:00

Giuseppe Verdi

Aida

Saitama Omiya Sonic City Hall, Omiya, Japonska
 
Okt Sob 20:00

Dario Varga

Zakulisje prvakov

Tekmovalna predstava 49. Festivala Borštnikovo srečanje
Lutkovno gledališče Maribor

Vstopnice

 
Okt Sob 21:00

Rudi Šeligo

Svatba

Tekmovalna predstava 49. Festivala Borštnikovo srečanje
Stara dvorana

Vstopnice

19
Okt Ned 15:00

Giuseppe Verdi

Aida

Bunkamura Orchard Hall, Tokio, Japonska
 
Okt Ned 19:30

Ivan Cankar

Kralj na Betajnovi

Tekmovalna predstava 49. Festivala Borštnikovo srečanje
Stara dvorana

Vstopnice

20
Okt Pon 19:00

Pascal Rambert

Zapiranje ljubezni

Tekmovalna predstava 49. Festivala Borštnikovo srečanje
Stara dvorana

Vstopnice

21
Okt Tor 18:30

Giuseppe Verdi

Aida

Musashino Civic Cultural Hall, Musashino, Japonska
 
Okt Tor 19:30

Kobo Abe

Prijatelji

Tekmovalna predstava 49. Festivala Borštnikovo srečanje
Tribuna na Velikem odru

Vstopnice

22
Okt Sre 18:30

Giuseppe Verdi

Aida

Bunkamura Orchard Hall, Tokio, Japonska
 
Okt Sre 20:30

William Shakespeare

Othello

Tekmovalna predstava 49. Festivala Borštnikovo srečanje
Stara dvorana

Vstopnice

23
Okt Čet 13:00

Giuseppe Verdi

Aida

Bunkamura Orchard Hall, Tokio, Japonska
 
Okt Čet 18:30

Giuseppe Verdi

Aida

Bunkamura Orchard Hall, Tokio, Japonska
 
Okt Čet 21:00

Fernando Pessoa

Vzgoja Stoika

Tekmovalna predstava 49. Festivala Borštnikovo srečanje
Stara dvorana

Vstopnice

24
Okt Pet 13:00

Giuseppe Verdi

Aida

Yokosuka Arts Theatre, Jokosuka, Japonska
 
Okt Pet 19:00

Thornton Wilder

Naše mesto

Tekmovalna predstava 49. Festivala Borštnikovo srečanje
Stara dvorana

Vstopnice

 
Okt Pet 21:30

Maja Haderlap

Angel pozabe

Tekmovalna predstava 49. Festivala Borštnikovo srečanje
Tribuna na Velikem odru

Vstopnice

25
Okt Sob 15:00

Giuseppe Verdi

Aida

Aichi Prefectural Art Theater, Nagoja, Japonska
 
Okt Sob 19:00

Svetlana Makarovič

Mrtvec pride po ljubico

Tekmovalna predstava 49. Festivala Borštnikovo srečanje
Stara dvorana

Vstopnice

 
Okt Sob 21:00

Yukio Mishima

Moderne nô drame

Tekmovalna predstava 49. Festivala Borštnikovo srečanje
Tribuna na Velikem odru

Vstopnice

26
Okt Ned 15:00

Giuseppe Verdi

Aida

Osaka Festival Hall, Osaka, Japonska
27
Okt Pon 19:30

Ivan Cankar

Kralj na Betajnovi

SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
28
Okt Tor 18:30

Giuseppe Verdi

Aida

Acros Fukuoka, Fukuoka, Japonska
 
Okt Tor 20:00

Radmila Vojvodić

Everyman Đilas

za izven
DRAMA PREMIERA, DRAMA TOREK, DRAMA SOBOTA, DRAMA VIKEND, DRAMA POPOLDANSKI, DRAMA UNIVERZA DRAMA IN IZVEN Prosimo, da vstopnice pravočasno dvignete pri gledališki blagajni.
Velika dvorana

Vstopnice

29
Okt Sre 18:30

Giuseppe Verdi

Aida

Kobe Culture Hall, Kobe, Japonska
 
Okt Sre 20:00

Bertolt Brecht

Malomeščanska svatba

Schauspiel, Leipzig, Nemčija

November 2014

7
Nov Pet 19:30

Stabat mater & Nevarna razmerja

za OPERA BALET PREMIERA in izven
Velika dvorana

Premiera

Vstopnice

8
Nov Sob 17:00

Jonathan Swift

Guliverjeva potovanja

Stara dvorana

Premiera

9
Nov Ned 17:00

Stabat mater & Nevarna razmerja

za OPERA BALET POPOLDANSKI in izven
Velika dvorana

Vstopnice

10
Nov Pon 19:30

Stabat mater & Nevarna razmerja

za DIJAŠKI 11 in izven
Velika dvorana
11
Nov Tor 19:30

Stabat mater & Nevarna razmerja

za OPERA BALET TOREK in izven
Velika dvorana

Vstopnice

12
Nov Sre 19:30

3. koncert cikla Carpe Artem

Kazinska dvorana

Vstopnice

13
Nov Čet 19:30

Stabat mater & Nevarna razmerja

za OPERA BALET UNIVERZA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

14
Nov Pet 19:30

Stabat mater & Nevarna razmerja

za OPERA IN BALET in izven
Velika dvorana

Vstopnice

15
Nov Sob 19:30

Stabat mater & Nevarna razmerja

za OPERA BALET SOBOTA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

17
Nov Pon 19:30

Lev Nikolajevič Tolstoj

Ana Karenina

za izven
Gostuje Balet HNK Zagreb, Hrvaška
Velika dvorana

Vstopnice

19
Nov Sre 19:30

2. koncert Simfoničnega cikla

za SIMFONIČNI CIKEL in izven
Dvorana Union

Vstopnice

22
Nov Sob 21:00

Sergej Prokofjev

Romeo in Julija

Palazzetto, Oderzo, Italija
25
Nov Tor 11:00

Sergej Prokofjev

Romeo in Julija

za odkup
Velika dvorana

Razprodano

26
Nov Sre 19:30

Sergej Prokofjev

Romeo in Julija

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

27
Nov Čet 11:00

Sergej Prokofjev

Romeo in Julija

za odkup
Velika dvorana

Razprodano

28
Nov Pet 20:00

Ivan Cankar

Pohujšanje v dolini šentflorjanski

Stara dvorana

Premiera

29
Nov Sob 19:30

Giuseppe Verdi

La traviata

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

December 2014

3
Dec Sre 17:00

César Cui

Obuti maček

za izven
Mali oder

Premiera

Vstopnice

4
Dec Čet 10:00

César Cui

Obuti maček

za odkup
Mali oder

Razprodano

 
Dec Čet 12:00

César Cui

Obuti maček

za odkup
Mali oder

Razprodano

5
Dec Pet 10:00

César Cui

Obuti maček

za odkup
Mali oder

Razprodano

 
Dec Pet 12:00

César Cui

Obuti maček

za odkup
Mali oder

Razprodano

 
Dec Pet 17:00

César Cui

Obuti maček

za OTROŠKI ABONMA in izven
Mali oder

Razprodano

6
Dec Sob 10:00

César Cui

Obuti maček

OTROŠKI GLEDALIŠKI ABONMA in izven
Mali oder
 
Dec Sob 12:00

César Cui

Obuti maček

OTROŠKI GLEDALIŠKI ABONMA in izven
Mali oder
 
Dec Sob 19:30

Georges Bizet

Carmen

za izven
Velika dvorana
9
Dec Tor 10:00

Giacomo Puccini

Gianni Schicchi

za odkup
Velika dvorana

Razprodano

 
Dec Tor 12:00

Giacomo Puccini

Gianni Schicchi

za odkup
Velika dvorana
10
Dec Sre 19:30

4. koncert cikla Carpe Artem

Kazinska dvorana

Vstopnice

13
Dec Sob 19:30

Stabat mater & Nevarna razmerja

za izven
Velika dvorana
17
Dec Sre 11:00

Peter Iljič Čajkovski

Hrestač

za odkup
Velika dvorana

Razprodano

23
Dec Tor 11:00

Peter Iljič Čajkovski

Hrestač

za odkup
Velika dvorana

Razprodano

26
Dec Pet 11:00

Peter Iljič Čajkovski

Hrestač

za izven
BOŽIČNA MATINEJA
Velika dvorana

Vstopnice

27
Dec Sob 19:30

Peter Iljič Čajkovski

Hrestač

za izven
JUBILEJNA 50. PREDSTAVA
Velika dvorana

Vstopnice

31
Dec Sre 17:00

Wolfgang Amadeus Mozart

Čarobna piščal

za izven
SILVESTRSKA PREDSTAVA
Velika dvorana

Vstopnice

 
Dec Sre 18:00

Bertolt Brecht

Malomeščanska svatba

Silvestrska predstava.
Stara dvorana

Vstopnice

Januar 2015

3
Jan Sob 19:30

Wolfgang Amadeus Mozart

Čarobna piščal

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

5
Jan Pon 19:30

Wolfgang Amadeus Mozart

Čarobna piščal

za DIJAŠKI 11 in izven
Velika dvorana
6
Jan Tor 19:30

Wolfgang Amadeus Mozart

Čarobna piščal

za OPERA BALET UNIVERZA in izven
Velika dvorana
7
Jan Sre 10:00

Wolfgang Amadeus Mozart

Čarobna piščal

za odkup
SKRAJŠANA VERZIJA ZA OTROKE IN MLADINO
Velika dvorana

Razprodano

 
Jan Sre 12:00

Wolfgang Amadeus Mozart

Čarobna piščal

za odkup
SKRAJŠANA VERZIJA ZA OTROKE IN MLADINO
Velika dvorana

Razprodano

8
Jan Čet 10:00

Wolfgang Amadeus Mozart

Čarobna piščal

za odkup
SKRAJŠANA VERZIJA ZA OTROKE IN MLADINO
Velika dvorana

Razprodano

 
Jan Čet 12:00

Wolfgang Amadeus Mozart

Čarobna piščal

za odkup
SKRAJŠANA VERZIJA ZA OTROKE IN MLADINO
Velika dvorana

Razprodano

10
Jan Sob 19:30

Ferdinand Hérold/Ludwig Hertel (aranžma Jean-Michel Damase)

Navihanka

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

12
Jan Pon 11:00

Ferdinand Hérold/Ludwig Hertel (aranžma Jean-Michel Damase)

Navihanka

za odkup
Velika dvorana

Razprodano

13
Jan Tor 17:00

Ferdinand Hérold/Ludwig Hertel (aranžma Jean-Michel Damase)

Navihanka

za OTROŠKI ABONMA in izven
Velika dvorana
14
Jan Sre 11:00

Ferdinand Hérold/Ludwig Hertel (aranžma Jean-Michel Damase)

Navihanka

za odkup
Velika dvorana

Razprodano

15
Jan Čet 10:00

César Cui

Obuti maček

Mali oder

Razprodano

 
Jan Čet 11:00

Ferdinand Hérold/Ludwig Hertel (aranžma Jean-Michel Damase)

Navihanka

za odkup
Velika dvorana

Razprodano

 
Jan Čet 12:00

César Cui

Obuti maček

Mali oder

Razprodano

16
Jan Pet 12:00

César Cui

Obuti maček

Mali oder

Razprodano

 
Jan Pet 12:00

César Cui

Obuti maček

Mali oder

Razprodano

 
Jan Pet 19:30

3. koncert Simfoničnega cikla

za SIMFONIČNI CIKEL in izven
Dvorana Union

Vstopnice

30
Jan Pet 19:30

Frederick Loewe/Alan Jay Lerner

My Fair Lady

za OPERA BALET PREMIERA in izven
Velika dvorana

Premiera

Vstopnice

Februar 2015

1
Feb Ned 17:00

Frederick Loewe/Alan Jay Lerner

My Fair Lady

za OPERA BALET POPOLDANSKI in izven
Velika dvorana

Vstopnice

3
Feb Tor 19:30

Frederick Loewe/Alan Jay Lerner

My Fair Lady

za OPERA BALET TOREK in izven
Velika dvorana

Vstopnice

4
Feb Sre 19:30

Frederick Loewe/Alan Jay Lerner

My Fair Lady

za DIJAŠKI 1, DIJAŠKI 2 in izven
Velika dvorana
 
Feb Sre 19:30

5. koncert cikla Carpe Artem

Kazinska dvorana

Vstopnice

6
Feb Pet 19:30

Frederick Loewe/Alan Jay Lerner

My Fair Lady

za OPERA IN BALET in izven
Velika dvorana

Vstopnice

 
Feb Pet 20:00

Henrik Ibsen

Hedda Gabler

Stara dvorana

Premiera

7
Feb Sob 19:30

Frederick Loewe/Alan Jay Lerner

My Fair Lady

za OPERA BALET SOBOTA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

14
Feb Sob 19:30

Frederick Loewe/Alan Jay Lerner

My Fair Lady

za izven
VALENTINOVO
Velika dvorana

Vstopnice

20
Feb Pet 19:30

Giuseppe Verdi

Aida

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

26
Feb Čet 19:30

4. koncert Simfoničnega cikla

za SIMFONIČNI CIKEL in izven
Dvorana Union

Vstopnice

Marec 2015

6
Mar Pet 19:30

Peter Iljič Čajkovski

Labodje jezero

za OPERA BALET PREMIERA in izven
Velika dvorana

Premiera

Vstopnice

8
Mar Ned 17:00

Peter Iljič Čajkovski

Labodje jezero

za OPERA BALET POPOLDANSKI in izven
Velika dvorana

Vstopnice

10
Mar Tor 19:30

Peter Iljič Čajkovski

Labodje jezero

za OPERA BALET TOREK in izven
Velika dvorana

Vstopnice

11
Mar Sre 19:30

Peter Iljič Čajkovski

Labodje jezero

za DIJAŠKI 1, DIJAŠKI 2 in izven
Velika dvorana
12
Mar Čet 19:30

Peter Iljič Čajkovski

Labodje jezero

za OPERA IN BALET in izven
Velika dvorana

Vstopnice

14
Mar Sob 19:30

Peter Iljič Čajkovski

Labodje jezero

za OPERA BALET SOBOTA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

27
Mar Pet 19:30

Francis Poulenc

Pogovori karmeličank

za OPERA BALET PREMIERA in izven
Velika dvorana

Premiera

Vstopnice

29
Mar Ned 17:00

Francis Poulenc

Pogovori karmeličank

za OPERA BALET POPOLDANSKI in izven
Velika dvorana

Vstopnice

31
Mar Tor 19:30

Francis Poulenc

Pogovori karmeličank

za OPERA BALET TOREK in izven
Velika dvorana

Vstopnice

April 2015

2
Apr Čet 19:30

Francis Poulenc

Pogovori karmeličank

za OPERA IN BALET in izven
Velika dvorana

Vstopnice

7
Apr Tor 19:30

Francis Poulenc

Pogovori karmeličank

za DIJAŠKI 11 in izven
Velika dvorana
8
Apr Sre 19:30

6. koncert cikla Carpe Artem

Kazinska dvorana

Vstopnice

9
Apr Čet 19:30

Francis Poulenc

Pogovori karmeličank

za OPERA BALET UNIVERZA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

11
Apr Sob 10:00

César Cui

Obuti maček

za odkup
Mali oder

Razprodano

 
Apr Sob 12:00

César Cui

Obuti maček

za odkup
Mali oder

Razprodano

 
Apr Sob 19:30

Francis Poulenc

Pogovori karmeličank

za OPERA BALET SOBOTA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

20
Apr Pon 19:30

Peter Iljič Čajkovski

Labodje jezero

za DIJAŠKI 11 in izven
Velika dvorana
21
Apr Tor 19:30

Peter Iljič Čajkovski

Labodje jezero

za OPERA BALET UNIVERZA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

22
Apr Sre 19:30

5. koncert Simfoničnega cikla

za SIMFONIČNI CIKEL in izven
Dvorana Union

Vstopnice

23
Apr Čet 19:30

Edward Clug

Radio and Juliet

za izven
JUBILEJNA PREDSTAVA OB DESETI OBLETNICI PREMIERE RADIO AND JULIET.
Velika dvorana

Vstopnice

 
Apr Čet 19:30

Edward Clug

Tango

za izven
JUBILEJNA PREDSTAVA OB DESETI OBLETNICI PREMIERE RADIO AND JULIET
Velika dvorana

Vstopnice

Maj 2015

15
Maj Pet 19:30

Giacomo Puccini

Deklica z zahoda

za OPERA BALET PREMIERA in izven
Velika dvorana

Premiera

Vstopnice

17
Maj Ned 17:00

Giacomo Puccini

Deklica z zahoda

za OPERA BALET POPOLDANSKI in izven
Velika dvorana

Vstopnice

19
Maj Tor 19:30

Giacomo Puccini

Deklica z zahoda

za OPERA BALET TOREK in izven
Velika dvorana

Vstopnice

21
Maj Čet 19:30

Giacomo Puccini

Deklica z zahoda

za OPERA IN BALET in izven
Velika dvorana

Vstopnice

22
Maj Pet 20:00

Bram Stoker

Drakula

Stara dvorana

Premiera

23
Maj Sob 19:30

Giacomo Puccini

Deklica z zahoda

za OPERA BALET SOBOTA in izven
Velika dvorana

Vstopnice

28
Maj Čet 19:30

6. koncert Simfoničnega cikla

za SIMFONIČNI CIKEL in izven
Dvorana Union

Vstopnice

Junij 2015

5
Jun Pet 19:30

Mikis Theodorakis

Grk Zorba

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

6
Jun Sob 19:30

Mikis Theodorakis

Grk Zorba

za izven
Velika dvorana

Vstopnice

Pridržujemo si pravico do spremembe programa.


Naša spletna stran uporablja piškotke s pomočjo katerih izboljšuje vašo uporabniško izkušnjo, omogoča uporabo vtičnikov družbenih medijev ter analizira promet. Ali se strinjate z njihovo uporabo?

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za sporočilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list 109/2012, v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati na začetku leta 2013 ter je prinesel nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki (angleško cookies) so kratke tekstovne datoteke, ki se lahko razpošiljajo in shranijo na vašem računalniku, pametnem telefonu ali kateri koli drugi napravi, ki dostopa do spletnih strani po internetu. Piškotke lahko uporabimo pri zbiranju informacij o načinu, kako uporabljate neko spletno stran, in posledično pri prilagajanju vsebin spletne strani ob vašem naslednjem obisku, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša. V piškotku je običajno zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče neko spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Uporaba piškotkov na spletu ni nič novega. Več informacij o piškotkih lahko najdete na spletni strani www.aboutcookies.org, kjer so tudi navodila, kako jih pobrišete.

Vrste piškotkov

Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotkov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, varnost ...).

Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke o tem, kaj uporabniki delajo na spletni strani, z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, po katerih bi lahko identificirali uporabnika.

Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (uporabniško ime, jezik, regijo ...) ter zagotavlja napredne, uporabniku prilagojene funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim dejanjem na spletni strani.

Piškotki za usmerjanje

Piškotki za usmerjanje so povezani s storitvami tretjih oseb (npr. oglaševalska in družabna omrežja), na primer gumba "Všečkaj" in "Deli z ostalimi". Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim dejanjem na spletu. Te piškotke urejajo in gostijo tretje osebe.

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Ime piškotka Avtor Opis
activeHeaderSlide SNG Maribor Začasen piškotek; delovanje uvodne spletne strani SNG Maribor (glava).
bcms_cookie_accepted
bcms_cookie_declined
SNG Maribor Ta piškotka beležita vašo izbiro glede uporabe piškotkov na naši spletni strani.
__utma
__utmb
__utmc
__utmv
__utmz
Google Analytics Merjenje obiskanosti spletne strani z orodjem Google Analytics (orodje za spletne analitične podatke podjetja Google).
Google Analytics politika zasebnosti / Onemogočite sledenje Google Analytics (opt-out)
di
dt
psc
uid
uit
uvc
siteaud
ana_svc
atuvc
user_token
AddThis Te piškotke nastavi vtičnik za delitev z družabnimi omrežji podjetja AddThis.
AddThis politika zasebnosti / Onemogočite sledenje AddThis (opt-out)
APISID
HSID
NID
PREF
SAPISID
SID
SSID
S
S_adsense
BEAT
ULS
GooglePlus Te piškotke nastavi gumbek Google +1 "share".
Vrste piškotkov, ki jih uporablja Google
__utma
__utmz
SID
LOGIN_INFO
use_hotbox
PREF
SSID
HSID
watched_video_id_list
demographics
VISITOR_INFO1_LIVE
YouTube Te piškotke nastavi videopredvajalnik YouTube.
Vrste piškotkov, ki jih uporablja Google
_ga
__utma
__utmb
__utmc
__utmv
__utmz
SC
PREF
HSID
SSID
APISID
SAPISID
SNID
NID
GoogleAccountsLocale_session
AnalyticsUserLocale
GAPS
Google Maps Te piškotke nastavi zemljevid Google Maps.
Vrste piškotkov, ki jih uporablja Google

Nadzor piškotkov

Shranjevanje in upravljanje piškotkov je pod popolnim nadzorom brskalnika, ki ga uporablja uporabnik. Brskalnik lahko shranjevanje piškotkov po želji omeji ali onemogoči. Piškotke, ki jih je brskalnik shranil, lahko tudi enostavno izbrišete – za več informacij obiščite spletno stran www.aboutcookies.org. Vašo odločitev glede uporabe piškotkov na tej spletni strani vedno lahko spremenite s klikom na povezavo Piškotki.

Upravljalec piškotkov

SNG Maribor.